Людство родом з Азії Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2010 09:07 · Розділ: Наука

Знахідки вчених, виявлені нещодавно, доводять, що предки людини були родом з Азії. Вчені в процесі досліджень відшукали скам'янілі останки предків людини завбільшки з мишу. Будова тіла перших вищих приматів вказує на їхнє азіатське походження. За даними журналу Nature, в Африку наші пращури мігрували як мінімум 39 мільйонів років тому.

До цього часу прийнято було вважати, що перші антропоїди - вищі примати, що дали згодом початок лінії гомінідів, з'явилися на території сучасного Єгипту 37 мільйонів років тому. Однак останнім часом чимала кількість нових знахідок скам'янілих рештків, що належать примітивним та древнім формам антропоїдів в Азії, спростовують цю теорію.

Знайдено останки приматів, завбільшки з мишу
Знайдено останки приматів, завбільшки з мишу

До них, приміром, належать еосіміди, скам'янілості яких віком понад 45 мільйонів років були знайдені в Індії, М'янмі та інших азіатських країнах. Саме вони вважаються найпримітивнішою групою з- поміж усіх представників ранніх вищих приматів.

Французькі вчені у своїй новій статті, опублікованій нещодавно, описують скам'янілі останки зубів, що належали трьом основним групам ранніх антропоїдів, виявлених в процесі трирічної експедиції в Лівії. Вік цих рештків складає приблизно 38-39 мільйонів років.

Характерні особливості знайдених спеціалістами скам'янілостей вказують на те, що в глибоку давнину вони належали вищим приматам. Саме їхні нащадки згодом перебралися до Єгипту. Будучи спочатку завбільшки з мишу, вже в Африці примати зуміли еволюціонувати, перетворившись в істотно більші форми та види, після чого розпочали колонізацію інших частин світу.

За словами вчених, відсутність цієї міграції антропоїдів з Азії до Африки могла б спричинити вимирання цих приматів в Азії, не залишивши шансу на появу людства.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.