Чого бояться чоловіки? Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2010 09:32 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені в процесі експериментів довели, що представників сильної статі найбільше лякає незапланована вагітність партнерок, їхня невинність та порівняння з колишніми коханцями.

Чеські вчені провели опитування серед тисячі чоловіків віком від 18 до 50 років. Метою опитування було, насамперед з'ясування та виявлення того розмаїття фобії, які відчувають представники сильної статі в ліжку.

Чоловіки остерігаються порівняння з колишніми партнерами
Чоловіки остерігаються порівняння з колишніми партнерами

В процесі експерименту виявилося, що найбільше чоловіків лякає можливість незапланованої вагітності партнерки. В цьому зізналося 83% усіх респондентів.

Друге місце серед чоловічих «інтимних» побоювань посів страх позбавити дівчину невинності. Цього остерігається 70% опитаних. Чоловіки, насамперед, переживають, що можуть заподіяти партнерці біль; окрім того, вони достоту не впевнені, що «все вийде» так, як хотілося б. Вигляд крові при цьому здатен налякати 53% учасників опитування.

64% респондентів остерігаються порівняння з колишніми коханцями, що може виявитися не на їхню користь. Натомість 45% учасників дослідження підозрюють, що їхні жінки насправді симулюють оргазм. І нарешті, 36% опитаних чоловіків лякаються сексуальних експериментів.

Джерело: http://www.extra-m.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.