Хто замінить восьминога Пауля? Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2010 08:27 · Розділ: Спорт

Нещодавно обірвалося життя відомого мешканця океанаріуму міста Оберхаузен. Вік знаменитості на момент смерті становив близько двох з половиною років. Світову популярність та славу восьминіг на ім'я Пауль здобув досить- таки незвичайним способом - пророкуючи та передбачаючи результати футбольних матчів.

Практичне застосування екстрасенсорних здібностей молюска власниками океанаріуму «Центр морського життя» розпочалося ще під час чемпіонату Європи-2008, на якому збірна Німеччини зайняла друге місце. Саме тоді Пауль зумів передбачити результати чотирьох з шести матчів німецької команди, віддавши в кожному прогнозі перевагу підопічним Йоахіма Лева.

Восьминіг Пауль передбачав результати футбольних матчів
Восьминіг Пауль передбачав результати футбольних матчів

Однак справжнє визнання Пауль здобув минулого літа на чемпіонаті світу, що проводився в ПАР. Восьминогу вдалося передбачити нового чемпіона світу, яким стала збірна Іспанії.

Завдяки блискучій кар'єрі провісника, Пауль став популярним в усьому світі. На його честь було створено гімн, окрім того, він став почесним громадянином іспанського міста Карбаліньо та італійської Тоскани, а океанаріум у невеликому німецькому містечку несподівано став місцем паломництва футбольних шанувальників.

Восьминіг, досягши за людськими мірками глибокої старості, помер в ніч з понеділка на вівторок. Поховали знаменитість на задньому дворі ресторану океанаріуму.

Разом з тим стало відомо, що в акваріумі Оберхаузена підростає інший молюск, якого планується використати як провісника на наступному футбольному форумі. Його назвуть Пауль Другий.

Джерело: http://gazetasng.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.