Авто Джеймса Бонда продадуть на аукціоні Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2010 10:10 · Розділ: Суспільство

Цими днями на Лондонському аукціоні в Британії було виставлено "Астон Мартін ДБ5", за кермом якого колись знаходився знаменитий шотландський актор Шон Коннері, виконуючи роль супер-агента 007 Джеймса Бонда. За даними ІТАР-ТАСС, автомобіль був виготовлений у 1964 році та прославився й “засвітився” в культових кінострічках "Голдфінгер" та "Кульова блискавка".

За прогнозами журналістів телеканалу "Sky-News",найближчим часом сріблясте авто буде продано не менш ніж за 3,5 мільйона фунтів стерлінгів (5,6 мільйона доларів).

Астон Мартін ДБ5 (фото взято з сайту randle.blog.net.ua)
Астон Мартін ДБ5 (фото взято з сайту randle.blog.net.ua)

З- поміж "шпигунських штучок", якими обладнаний автомобіль Бонда, виокремимо, насамперед, номерні знаки, які обертаються іншим боком, дула кулеметів, що здатні висовуватися з-поза підфарників, "куленепробивний" щиток, бампери, які несподівано то з’являються, то зникають, і, нарешті, "приховуючі ракетниці" стоп-сигнали та багато іншого.

Ці оригінальні деталі та доповнення перебувають в "робочому" стані, а управління ними здійснюється за допомогою використання різних кнопок та тумблерів, розташованих в підлокітнику зліва від водія в салоні автомобіля.

Продавцем унікального раритету в світі кіно являється американський ді-джей Джеррі Лі, який ще у далекому 1969 заплатив за цей автомобіль трохи більше восьми тисяч фунтів (12 тисяч доларів). Протягом сорока років чоловік залишався незмінним господарем авто.

Кошти, отримані від реалізації цього спортивного автомобіля, за словами теперішнього власника, будуть переведені в створений ним більш ніж десять років тому благодійний фонд, що займається підтримкою освіти та забезпеченням проектів профілактики злочинності на території всього світу.

Джерело: http://week.izvestia.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.