Пошуковик "Яндекс" пропонує новий сервіс Автор: lesya · Опубліковано: 28.10.2010 10:06 · Розділ: Нові технології

Декілька днів тому, 25 жовтня 2010 року, пошуковик "Яндекс" запустив власний сервіс для своїх користувачів - Яндекс.Робота. Про це повідомляється в прес-релізі компанії. Новий сервіс працює як своєрідний агрегатор вакансій. Дані вишукуються та концентруються "Яндексом" зі спеціалізованих порталів, присвячених працевлаштуванню, приміром, таких як HeadHunter, Робота@Mail.Ru, Rabota.ru, Росробота, SuperJob, Zarplata.ru та з інших регіональних ресурсів.

Новий сервіс відЯндекса
Новий сервіс відЯндекса

Яндекс.Робота дозволяє обрати ту чи іншу вакансію, керуючись кількома необхідними аспектами - наприклад, користувачу надана можливість вказувати бажаний рівень заробітньої плати, графік роботи, а також встановлювати обмеження необхідного роботодавцю рівня освіти.

На момент запуску в базі даних пошукового сервісу - близько півмільйона вакансій, інформація про які надана більш ніж сотнею тисяч роботодавців. За даними "Яндекса", користувачі мережі щоденно вводять у пошуковик близько одного мільйона запитів щодо працевлаштування.

Зауважимо також, що в межах сервісу "Яндекс" існує соціальна мережа "Моє коло" (позиціонується як "мережа професійних контактів"), яка часто використовується в процесі пошуку роботи чи, навпаки, її дані використовуються роботодавцями для підбору кандидатів на ту чи іншу посаду.

Джерело: http://mediaget.ru/news


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.