"Обдурені" відвідувачі порносайтів Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2010 09:33 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями «Лабораторія Касперського» повідомила про поширення нового кібершахрайства, жертвами якого стають відвідувачі різноманітних порносайтів. Власники деяких ресурсів з порнографічним контентом придумали новий, порівняно чесний спосіб виманювання грошей у населення. Під час спроби користувача завантажити який-небудь відеоролик, відкривається вікно з пропозицією зареєструватися. Для цього необхідно вказати номер телефону, на який буде відправлено безкоштовну СМС з унікальним паролем для сайту.

З моменту закінчення процедури реєстрації офіційно вступає в дію Ліцензійна угода, з умовами якої користувач, як правило не дивлячись, погоджується. Тим не менше, в тексті такого договору шахраї чесно вказують, що користувач не просто зареєструвався, але й згодився регулярно оплачувати послугу «Підписки».

Власники порноресурсів придумали порівняно чесний спосібвикачування грошей з користувачів (фото взято з сайту notsecret.ru)
Власники порноресурсів придумали порівняно чесний спосібвикачування грошей з користувачів (фото взято з сайту notsecret.ru)

Якщо ж протягом одного тижня протарифіковати абонента та продовжити дію підписки неможливо, вона вважається скасованою, подальше надання підписки і тарифікація не проводяться.

Нехитрі підрахунки дозволяють зробити висновок, що «безкоштовна реєстрація» на такому сайті обійдеться щомісячно в кругленьку суму - якщо, звичайно, користувач не заблокує свій телефон на цілий тиждень.

У даному контексті слід зазначити, що серед ресурсів з порнографічним контентом зустрічаються й такі, які після реєстрації не надають користувачам ніякого ліцензійної угоди, приховуючи її.

«Відвідування порносайтів здатне завдати цілком відчутних фінансових збитків, - застерігає вірусний аналітик «Лабораторії Касперського» Іван Татарінов. - З банерів деяких «умовно-легальних» ресурсів користувач може потрапити на сайт з нібито «безкоштовним» порнографічним контентом, де замість відеоролика можна завантажити SMS-блокер. Для його деактивації шахраї вимагають сплати певної відповідної суми грошей».

Джерело: http://internet.cnews.ru


Інші новини розділу