Рідке мило не захищає від бактерій Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2010 09:15 · Розділ: Медицина

Американські експерти попереджають, що рідкі антисептичні засоби неефективні у боротьбі з бактеріями, тому що діють вони лише протягом двох хвилини. За словами спеціалістів, велика кількість людей покладає забагато надій на схожі засоби, що може зумовити виникнення низки проблем з точки зору особистої гігієни. Доктор Філіп Тіерно, керівник медичного центру клінічної мікробіології та імунології при Нью-Йоркському університеті зауважує: "Дезінфікуючі засоби на основі спирту діють лише протягом однієї- двох хвилин. Отож, якщо існує небезпека зараження, слід повторно наносити їх на руки".

У свою чергу доктор Льон Хоровіц з госпіталю Ленокс Хілл додає: "В будь-якому випадку, використовувати засіб для дезінфекції рук- краще, ніж нічого, однак лише миття рук з милом гарантує тривалий антибактеріальний захист ".

Рідке мило не захищає від бактерій (фото взято з сайту novalinia.com.ua)
Рідке мило не захищає від бактерій (фото взято з сайту novalinia.com.ua)

Разом з тим, переважна більшість виробників та продавців таких засобів не вказують на той факт, що розчин діє протягом такою мірою нетривалого часу. дехто навіть наважується вести мову про ефективність такого засобу протягом шести годин. У зв'язку з цим експерти не радять торкатися обличчя, якщо у вас не було можливості вимити руки. На їхню думку, саме собою миття рук здатне запобігти розповсюдженню багатьох небезпечних хвороб. А рідкий засіб, частіше за все, вводить нас в оману.

Джерело: http://www.medkarta.com/


Інші новини розділу