Секс потрібен тільки чоловікам Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2010 08:51 · Розділ: Суспільство

На думку провідних психологів світу представниці кращої половини людства займаються сексом виключно заради "ніжного відчуття близькості". Так, за даними американських фахівців, в дослідженні яких брало участь понад 31 тисячу жінок, від 30% до 50% жінок не задоволені своїм сексуальним життям. Та разом з цим стурбованість таким фактом висловлює лише кожна десята представниця слабкої статі.

Результати схожого дослідження британських фахівців, в процесі якого опитали 436 жінок віком від 35 до 59 років, показали, що про наявність будь- яких проблем в сексуальному житті активно повідомили всього 47 представниць слабкої статі, в той час, як лікарі виявили порушення у кожної третьої учасниці експерименту.

Від 30% до 50% жінок не задоволені своїм сексуальним життям (фото взято з сайту senoval.hutor.ru)
Від 30% до 50% жінок не задоволені своїм сексуальним життям (фото взято з сайту senoval.hutor.ru)

Популярний Інтернет- ресурс Livescience.com узагальнив у своїй публікації результати обидвох досліджень. Водночас психологи, проаналізувавши причини неприємностей, дізналися, навіщо ж тоді взагалі жінки займаються сексом.

В першу чергу в процесі експерименту з'ясувалося, що більшість представниць прекрасної статі просто не помічають своїх труднощів. Вони не потребують сексу в тому розумінні, в якому його жадають чоловіки. "Справа в тому, що жінки можуть займатися сексом з абсолютно різних причин. І звичайнісіньке задоволення знаходиться в цьому списку далеко не на першому місці, - стверджує директор Центру статевої медицини доктор Леонард Дерогатіс. - Секс - це шлях до інтимності, до виконання ролі дружини та матері. Нерідко жінка готова відмовляти собі в отриманні задоволення, бажаючи ощасливити свого партнера. При цьому вона навіть не відчуває, що приносить якусь жертву".

Натомість фахівці сучасної медицини вважають жіноче самозречення в сексі важливою проблемою. І боротися з нею на даному етапі набагато важче, ніж зі статевою дисфункцією чоловіків. Фахівець кафедри психології Медичної школи Університету Огайо доктор Шеріл Кінгсберг закликає всіх, хто коли- небудь стикався зі схожими труднощами, не приховувати власних проблем: "Наше суспільство не привчає людей відкрито говорити про труднощі в сексі. Найчастіше ми поглиблюємо проблемність ситуації власною скутістю та замкнутістю".

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.