Відьми мешкають у Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2010 09:10 · Розділ: Цікаві факти

Згідно з результатами дослідження британських фахівців в галузі паранормальних явищ, яке тривало протягом 25 років, Великобританія на сьогоднішній день є країною, де зосереджена найвища кількість відьом, ангелів-охоронців, фей, привидів та інших містичних істот. Ця країна здавна славилася наявністю різноманітних духів. Ситуація не змінилася і в наш час. Такого висновку вчені дійшли, склавши та ретельно проаналізувавши список незвичайних подій, зареєстрованих архівами поліції протягом останніх двох з половиною десятиліть.

В загальному до списку увійшло 755 документально зафіксованих випадків видінь ангелів чи духів у людському, тваринному чи будь- якому іншому втіленні, серед яких - низка непоясненних фактів зцілення людей, що страждали тяжкими захворюваннями. У даному контексті частіше за все згадуються невідомі доброзичливі сутності, які володіють позитивною енергетикою (192 випадів). Більшість з них (вісімнадцять видінь) було зареєстровано в Йоркширі. Друге місце займають випадки появи ангелів (104 випадки).

Частина британців стверджують, що бачили ельфів (фото взято з сайту koolinar.ru)
Частина британців стверджують, що бачили ельфів (фото взято з сайту koolinar.ru)

Згідно з даними дослідження, 44 мешканці Британії протягом останніх двадцяти п'яти років змогли на власні очі побачити ельфів, 32 особи зустрілися з відьмами, а 24 - із власними ангелами-охоронцями. Одне з недавніх свідчень аналогічного типу оповідає про появу в лісі Саттон-Вуд, розташованому в графстві Дербшир, ангела в образі ченця. Люди, які стверджують, що бачили його, розповідають про ауру добра, почуття радості та щастя, що відходили від примари.

Джерело: http://raut.ru


Інші новини розділу