Новий OTECH F1 з чотирма сім- картами Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2010 08:49 · Розділ: Мобільний зв’язок

Нещодавно у Китаї з'явився комунікатор OTECH F1, який надає унікальну можливість можливість використовувати чотири сім-картки одночасно.

Зовнішнім виглядом та стильовим оформленням новинка нагадує уже існуючі на сьогоднішній день смартфони BlackBerry канадської компанії Research In Motion. Під екраном розміщена QWERTY-клавіатура; дисплей нового смартфону OTECH F1 - сенсорний, з діагоналлю 2,4 дюйма.

Кожна зі вставлених у комунікатор сім-карт є активною, що дозволяє власникові комунікатора користуватися послугами мереж різних операторів. Та, на жаль, найпопулярніші сервіси третього покоління (3G) пристрій не підтримує.

Новий комунікатор здатний підтримувати звязок з чотирма операторами одразу
Новий комунікатор здатний підтримувати звязок з чотирма операторами одразу

Разом з тим, апарат обладнаний контроллером безпровідникового зв'язку Bluetooth, інтегрованим ТВ-тюнером, 12-мегапіксельною камерою, а також FM-приймачем.

Місця для сім- карток
Місця для сім- карток

Інформації щодо орієнтовної вартості смартфона та яких- небудь відомостей про те, чи буде новинка продаватися за межами КНР, поки що немає.

Джерело: http://hard.compulenta.ru/


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.