Священик написав католицьку Камасутру Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.05.2009 17:30 · Розділ: Цікаві факти

Католицький священик з Польщі випустив книгу, в якій радить сімейним парам займатися "зухвалим і фантастичним сексом" та любити життя. Книгу "Секс, якого я не знаю" в Польщі вже встигли назвати католицькою Камасутрою. В ній отець Ксаверій Кнотц вступає в суперечність з традиційним відношенням церкви до сексу.

"Всі види ласк, сексуальні пози, що використовуються для збудження допускаються Богом. В ході статевого акту, пари можуть виразити свою любов в усіх відношеннях та запропонувати один одному найбільш приємні ласки", - пише в праці святий отець.

За його словами, інтимна близькість крім задоволення необхідна і для продовження роду. Секс в шлюбі не повинен бути нудним.

Нещодавно книга поступила в продаж у Польщі. Вона має великий попит, і вже отримала підтримку з боку польської католицької церкви. Видавці вже планують друкувати її вдруге. Сам святий отець говорить, що до написання праці його наштовхнули питання сексу, які раніше вважалися католицькою церквою табу.

"Я порівнюю секс з футболом", - говорить священик. "В ньому також існують свої правила, наприклад, ви не можете грати руками. Разом з тим, те, що відбувається на полі, може бути як дуже цікавим, так і дуже нудним", - прокоментував він.

Джерело obozrevatel.com


Інші новини розділу