Компанія Coca-Cola припинить виробництво "королівської" мінералки Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2010 09:22 · Розділ: Події у світі

Компанія Coca-Cola вирішила згорнути виробництво улюбленої мінералки Єлизавети II. Представники величезної корпорації оголосили про закриття заводу з виробництва мінеральної води Malvern Water. Про це в четвер, 21 жовтня, повідомили BBC News.

За словами представників компанії Coca-Cola, яка викупила завод з багатовіковою історією у попереднього власника ще 23 роки тому, обсяги розливу мінералки були настільки незначними, що виробництво врешті- решт стало нерентабельним. Останнім часом частка Malvern Water на ринку споживання досягла одного відсотка.

Виробництво передбачається остаточно згорнути до 3 листопада. Територію, на якій на сьогоднішній день знаходяться заводські приміщення, продадуть під елітну забудову. В корпорації пообіцяли забезпечити всіх сімнадцятьох звільнених співробітників Malvern Water новими робочими місцями.

Королева Єлизавета змушена змінити свої смаки
Королева Єлизавета змушена змінити свої смаки

Представники профспілок Великобританії вже встигли назвати рішення Coca-Cola про закриття заводу "ганебним" та неприйнятним. Так, Malvern Water - єдина марка мінеральної води, яку подають до столу королеви Великобританії Єлизавети II.

Першою з королівських осіб мінеральну воду з джерел у селі Малверн спробувала Єлизавета I (1558 - 1603) ще у XVI столітті. Вважається, що теперішня королева Великобританії Єлизавета II не забуває брати воду цієї марки з собою в усі зарубіжні поїздки. Відомо, що палкою прихильницею лікувального напою була й королева Вікторія (1837 - 1901), за роки правління якої Малверн став одним з найвідоміших лікувальних курортів Англії. Тут свого часу відновлювали здоров'я письменник Чарльз Діккенс з дружиною та натураліст Чарльз Дарвін зі своєю дочкою.

The Daily Mail повідомляє, що минулого року в Малверні на гранті Національної лотереї було відновлено сімейне підприємство, яке вже приступило до розливу води під маркою Holywell Spring Water. Представники цієї компанії заявили, що розраховують продовжити традиції бренду Malvern Water, сподіваючись водночас стати постачальниками води для королівського двору.

Джерело: http://lenta.ru/


Інші новини розділу