На нашій планеті чоловіків на 57 мільйонів більше, ніж жінок Автор: lesya · Опубліковано: 25.10.2010 08:40 · Розділ: Суспільство

Нещодавно Організація Об'єднаних Націй опублікувала щорічну доповідь на тему “Жінки світу в 2010 році: тенденції та статистика”, за даними якої на сьогоднішній день на планеті проживає на 57 мільйонів більше чоловіків, аніж жінок.

Згідно з доповіддю організації, в найбільш заселених країнах світу, таких як Китай, Індія, Пакистан, представників жіночої статі не вистачає. "На 100 жінок в Китаї припадає 108 чоловіків, в Індії - 107, а в Пакистані - 106. Однак в Європі жінок більше, ніж чоловіків," - підкреслюють статисти ООН.

За даними ООН лише невелика частина жінок домоглася успіху в чоловічій сфері діяльності - політиці (фото взято з сайту tsn.ua)
За даними ООН лише невелика частина жінок домоглася успіху в чоловічій сфері діяльності - політиці (фото взято з сайту tsn.ua)

На сьогоднішній день серед глав держав та урядів усіх країн світу всього лише 14 жінок. І лише 23 країнам світу вдалося досягти тридцятивідсоткового представництва жінок у парламентах. Серед керівників п’ятиста найбільших корпорацій світу - 13 жінок.

Нагадаємо, в березні цього року представники агентства ООН з питань боротьби з масовим розповсюдженням ВІЛ- інфекції та СНІДу (UNAIDS) заявили, що вірус імунодефіциту людини став головною причиною смертності та хворіб серед жінок дітородного віку в усьому світі.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.