Солістки "Віа Гри" розчаровують шанувальників Автор: lesya · Опубліковано: 25.10.2010 09:44 · Розділ: Культура

Виконавиці відомої поп- групи «ВІА Гра», з’явившись цими днями на онлайн-конференції, організованій великим федеральним виданням, неприємно здивували глядачів. Замість гламурних поп- дів, якими зазвичай постають співачки в очах та уяві своїх шанувальників, в редакцію з’явилися неохайно вдягнені та незачесані створіння. Зате своїми примхами дівчата прирівнювалися як мінімум до зірок світових масштабів.

Запізнившись на 20 хвилин, перед камерою з'явилися лише Альбіна Джанабаєва та Єва Бушміна. Надія Мейхер інтерв'ю просто-на-просто проігнорувала, пославшись на тренування та підготовку до шоу "Лід і полум'я". Що ж до учасниць колись такої "сексуальної" групи, то виглядали вони далеко не на мільйон.

Обидві дами були без макіяжу, в дивному вбранні та з розпатланим нечесаним волоссям. На лобі Альбіни до повного щастя красувався доволі невдало та неохайно прихований за допомогою тонального крему синець. Своє запізнення знаменитості пояснили тим, що Єва заспала. Однак згодом з'ясувалося, що дівчатам не сподобалися запитання, залишені напередодні конференції на сайті користувачами. Довелося терміново вишукувати теми, на які зіркам хотілося б поспілкуватися.

Солістки відомого гуртуВіа
Солістки відомого гуртуВіа

З початком конференції все остаточно пішло шкереберть. Так, Бушміна раптово зізналася, що не відмовиться випити. Зокрема, вона пообіцяла, що на концерті на честь річниці її співпраці з групою, шампанське литиметься рікою, а після концерту всі "зіллються в єдиному екстазі". Ще Єву дуже хвилювало питання грошей, яке вона й обговорювала протягом всього ефіру. А коли співачку обірвали, схаменулася й заявила, що вони “зовсім не меркантильні с..ки”.

Джерело: http://www.vokrugnovostei.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?