Новий Office 365 від Microsoft Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2010 11:22 · Розділ: Нові технології

Компанія Microsoft анонсувала новий сервіс Office 365. Даний сервіс орієнтований в першу чергу на бізнес-користувачів і включає такі рішення для спільної роботи та об'єднаних комунікацій, як додатки Office, SharePoint, Exchange і Lync. Отримати доступ до необхідних додатків і файлів можна з будь-якого місця, де є вихід до Мережі. На даний час проводиться бета-тестування сервісу, в якому бере участь тисяча компаній з 13 країн світу. Слідом за ними до тестування приєднаються й інші компанії, а сам Office 365 розшириться завдяки включенню до нього рішення Microsoft Dynamics CRM Online.

В Office 365 всі складові працюють як єдиний злагоджений механізм. Раніше Office, SharePoint і Exchange 2010 показали, як можна підвищити продуктивність праці. Office 365 - наступний крок у цій галузі. В поєднанні з Lync, всі ці рішення забезпечать основу сучасного бізнесу. Використання лінійки продуктів-2010 дозволяє кожному працювати ефективно з будь-якого доступного пристрою.

Новий сервіс збільшить ефективність роботи в Мережі
Новий сервіс збільшить ефективність роботи в Мережі

Всі ці системи, зібрані докупи, дозволять мільйонам компаній всього світу розгорнути потужні та високопродуктивні бізнес-платформи, не витрачаючи коштів на закупівлю обладнання й істотно економлячи на обслуговуванні власної інфраструктури. При цьому вони завжди матимуть у своєму розпорядженні новітні продукти та рішення, оскільки всі елементи Office 365 будуть автоматично оновлюватися в міру появи нових версій.

Кожен клієнт - урядова організація, мале підприємство чи велика корпорація - матиме можливість замовити той набір сервісів, який необхідний саме йому. Широкій аудиторії цей набір послуг стане доступний вже з наступного року.

Джерело: http://pc.km.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.