Чоловіків приваблюють жінки в червоному Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2010 15:03 · Розділ: Суспільство

Виявляється, чоловіки не можуть встояти перед Lady in red. Результати проведеного нещодавно дослідження довели, що жінки в червоному не лише постають в уяві та фантазії чоловіків привабливішими за інших, але й змушують представників сильної статі проявляти більше уваги до жіноцтва в процесі залицянь, забезпечуючи водночас їх схильність до флірту.

Червоний колір - запорука успіху жінок в світі чоловіків (фото взято з сайту man-lady.ru)
Червоний колір - запорука успіху жінок в світі чоловіків (фото взято з сайту man-lady.ru)

Проводячи експеримент, дослідники показували фотографію доволі привабливої жінки в червоному вбранні групі студентів чоловічої статі. Іншій групі показали фотографію тієї ж особи, одягненої в синє, повідомляє журнал European Journal of Social Psychology. Згодом учасників експерименту запитували, про що вони хотіли б дізнатися та поцікавитися в жінки. Ті, кому дали фотографію красуні в червоному, були схильні задавати грайливіші та легковажніші питання.

"Американські дослідники вважають, що коріння феномену криється в еволюції, - пише автор статті Фіона Макрей. - У тваринному світі червоний колір зчаста означає, що самка переживає період найбільшої плодючості. Наприклад, самки бабуїнів і шимпанзе червоніють перед овуляцією".

"Жінки можуть з впевненістю розраховувати на успіх, одягаючи червону блузку або сукню та йдучи на побачення з бажаним чоловіком," - підкреслює дослідниця Ніеста Кайзер з Університету Рочестера в Нью-Йорку.

http://www.inopressa.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.