Рівень інтелекту залежить від... розміру грудей Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2010 12:35 · Розділ: Цікаві факти

Міф про те, що блондинки не вирізняються великим розумом, давно розвінчаний. Тепер черга великих грудей. Вигадка про те, що власниці пишних грудей не виблискують інтелектом, придуманий чоловіками, однак американські вчені нещодавно довели їх неправоту.

Переглянувши IQ понад тисячі жінок, вчені зіставили отримані результати з розміром бюсту учасниць дослідження. Висновок приголомшив усіх: пишногруді жінки на 10 позицій випередили за рівнем інтелекту інших.

Власниці пишного бюсту випереджають за рівнем інтелекту інших (фото взято з сайту dvarulona.ru)
Власниці пишного бюсту випереджають за рівнем інтелекту інших (фото взято з сайту dvarulona.ru)

Всіх учасниць умовно об’єднали в п'ять груп. В основі розподілу - розмір грудей учасниць: дуже великий, великий, середній, маленький і дуже маленький. Жінки пройшли однакове тестування на виявлення рівня інтелекту, в результаті чого з'ясувалося, що повногруді дівчата випередили на 10 позицій власниць маленьких та дуже маленьких грудей, тоді як жінки з середнім розміром бюста обійшли останніх всього на 3-4 позиції.

Звичайно, проведене дослідження - це лише початок роботи. Залишилося ще зробити висновки про причини настільки сенсаційних результатів. Чому жінки з великими грудьми розумніші за тих, кого природа так щедро не обдарувала. А ось чому великий бюст так довго вважався ознакою невеликого розуму, більш-менш зрозуміло.

Швидше за все, тут справа в чоловічому сприйнятті дійсності: вони вважають за краще споглядати на красивих жінок, аніж слухати їх. Воно й зрозуміло: якщо пишногруда красуня розповідає чоловікові про теорію ймовірності, навряд чи він знайде в собі сили слухати її в той час, коли всі його увага поглинена її бюстом.

Джерело: http://www.segodnya.ua


Інші новини розділу