Beeline незабаром стане "Київстаром" Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2010 11:54 · Розділ: Мобільний зв’язок

Оператори зв'язку "Київстар", "Українські радіосистеми" (УРС) і "Голден Телеком України", що належать VimpelCom Ltd., розпочали процес інтеграції, завершення якого планується на кінець 2013 р. Компанії, що об'єднаються в бізнес-одиницю "Україна VimpelCom Ltd.” відмовляться від бренду Beeline на користь "Київстару".

"Об'єднання мобільних операторів "Київстар", УРС і "Голден Телеком", що працюють на ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB під брендом Beeline, створить мультисервісного оператора з унікальними компетенціями, досвідом та значимістю для всієї країни," - повідомляє прес -служба "Київстару".

"Об'єднана компанія надаватиме послуги під брендами "Київстар", djuice і "Київстар-Бізнес". Натомість бренд Beeline поетапно виведеться з масового ринку України до кінця 2011 р.," - уточнив керівник департаменту з питань корпоративних зв'язків "Київстару" Жанна Ревнова. Водночас Beeline залишатиметься доступним протягом деякого часу в якості нішевого бренду для надання послуг, приміром, туристам з інших країн чи в аеропортах.

Абонентська база об'єднаної компанії збільшиться на 2 млн - вона налічуватиме до 24 млн користувачів. "В результаті таких дій Україна отримає високу якість мобільного зв'язку та збільшення проникнення мобільного й фіксованого Інтернету за доступними цінами," - зазначив на прес-конференції президент "Київстару", голова бізнес-одиниці "Україна" компанії VimpelCom Ltd. Ігор Литовченко.

На сьогоднішній день уже сформований управлінський блок нової бізнес-одиниці. Значну частину в ній займатимуть топ-менеджери "Київстару". Так, директор відділу зі стратегічного маркетингу компанії Тарас Пархоменко очолить напрямок маркетингу. За розвиток послуг на масових ринках (сектор B2С) відповідатиме директор з розвитку нових продуктів Віталій Ворожбит, технічним директором об'єднаної компанії, віце-президентом "Київстару" і главою технічної служби VimpelCom Ltd. стане Кьярсті Віклюнд - до цього часу вона була технічним директором "Київстару". Андрій Осадчук відповідатиме за співпрацю з держорганами. Гендиректор УРС і "Голден Телеком України" Андрій Міліневський в об'єднаному операторі відповідатиме за розвиток послуг, що надаватимуться корпоративним клієнтам (сектор B2В), керівник інтернет-проектів Beeline Віктор Грибан в об'єднаній компанії керуватиме проектом фіксованого широкосмугового інтернет-доступу.

Об'єднання мереж "Київстару", УРС і "Голден Телеком" завершиться до 2012 р. Повне злиття компаній, в тім числі і юридичне, планується закінчити до кінця 2013 р. У 2011 р. буде сформована єдина система обслуговування й продажів, а перші спільні пропозиції для об'єднаної компанії з'являться вже в листопаді цього року.

Голова VimpelCom Ltd. Олександр Ізосімов (фото взято з сайту ictonline.ru)
Голова VimpelCom Ltd. Олександр Ізосімов (фото взято з сайту ictonline.ru)

VimpelCom Ltd. оголосив про інтеграцію українських активів практично відразу після того, як Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив об'єднання активів російського "Вимпелкому" та "Київстару". У квітні цього року АМКУ призупинив таке рішення, пообіцявши переглянути його протягом місяця. "Ми задоволені прийнятим АМКУ рішенням залишити в силі схвалення операції з об'єднання активів "ВимпелКому" і "Київстару". Впевнений, що професійна менеджерська команда бізнес-одиниці "Україна” на чолі з Ігорем Литовченком успішно реалізує весь запланований обсяг робіт в рамках інтеграції", - зазначив на прес-конференції президент та генеральний директор VimpelCom Ltd. Олександр Ізосімов.

Разом з цим на прес-конференції Ігор Литовченко заявив, що Vimpelcom Ltd. може відмовитися від частини радіочастотного ресурсу GSM-діапазонів 900 МГц і 1800 МГц після злиття українських активів. За словами Литовченка, компанія готова йти на переговори з місцевим регулятором - Національною комісією з питань регулювання зв'язку - та іншими операторами щодо проведення рефармінга (перерозподілу частот).

Разом з цим, один з акціонерів VimpelCom Ltd. - Норвезький холдинг Telenor Group - до кінця 2010 р. закриє своє представництво на Україні. Таке рішення представники холдингу прийняли в зв'язку зі зміною форми володіння найбільшим мобільним оператором в країні - "Київстаром" - після створення VimpelCom Ltd.

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.