Рослинні засоби для схуднення становлять небезпеку для здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2010 11:39 · Розділ: Краса і здоров'я

Елемент сибутрамін належить до групи амфітамінів, вживання яких пов'язане з безліччю побічних впливів. Вчені виявили, що деякі засоби для схуднення, які знаходяться у продажу в США та низці європейських країн, як виявилося, містять лікарський препарат, заборонений до вживання в цих країнах з міркувань безпеки.

Так, аналіз трав'яного чаю Пайюцзі й таблеток для схуднення Пайюцзо, проведений британськими фахівцями, виявив вміст в цих засобах препарату сибутраміну, продаж якого заборонений в країнах Європейського союзу ще з січня 2010 року в зв'язку з побоюваннями, що саме цей елемент здатен збільшувати ризик виникнення інфаркту чи інсульту.

Рослинні засоби для схуднення містять нбезпечний елемент
Рослинні засоби для схуднення містять нбезпечний елемент

Сибутрамін був схвалений та визнаний як препарат, що сприяє схудненню, у 1997 році, однак з тих пір з'явилися нові дані про небезпеку, яка в процесі вживання ліків загрожує людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

У США цей препарат був виведений з продажу лише на початку жовтня цього року. На сьогоднішній день у Сполучених Штатах введено заборону на реалізацію цілої низки рослинних лікарських засобів, що містять сибутрамін.

Представники Британського Управління з питань лікарських засобів та охорони здоров'я заявили, що будь-який продукт з вмістом сибутраміну шкідливий для здоров'я людини. Водночас зазначається, що вживання препарату може викликати такі симптоми, як підвищення кров'яного тиску, конвульсії, інфаркти та інсульти, а також інші невідомі побічні ефекти, особливо в разі взаємодії з іншими ліками.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/r


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.