Британські вчені радять купувати дітям "Лего", а не комп'ютери Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2010 19:09 · Розділ: Суспільство

Покоління людей, яким уже за тридцять, часто дивується, як швидко зараз почали дорослішати діти. Справді, життя прискорюється, ускладнюється, технічний прогрес дедалі більше править світом, змушуючи його розвиватися пришвидшеними темпами. І якщо років п'ятдесят тому вершиною дитячих мрій були пістолети, ляльки й машинки, то вже буквально років двадцять назад серед дитячих іграшок популяризувалися всілякі головоломки, дитячі конструктори «Лего» («Lego»), трансформери та інші забавки, про які наші бабусі і мріяти не могли.

Зараз сучасні діти перейшли в Інтернет - там маса он-лайн ігор, здатних задовільнити будь- який смак, вік та рівень розвитку. Потік інформації, який постійно надходить через канали мережі можна порівняти за потужністю хіба що зі всесвітнім потопом. При цьому пропорційно зростає кількість виконуваної роботи, і разом з тим кількість розваг, в тім числі дитячих. Комп'ютер настільки впевнено увійшов у наше життя, що для придбання товарів будь-якого призначення - від іграшок до одягу та продуктів вже навіть немає потреби ходити у звичайні універмаги - все можна придбати в Інтернет-магазинах.

Дитячий конструкторЛєго не надоїсть вашому малюку (фото взято з сайту ourworldgame.ru)
Дитячий конструкторЛєго не надоїсть вашому малюку (фото взято з сайту ourworldgame.ru)

Британські психологи та вчені б'ють на сполох. Справа в тому, що діти отримують доступ до інтернету з 6-7 років, як тільки здобувають найменші навички читання. А той обсяг інформації, який проходить через комп'ютер, згубно впливає на дитячу психіку, яка ще не готова сприймати такі об’єми інформації. Окрім того, Інтернет, не зважаючи на велику кількість чатів, різноманітних соціальних мереж, лише створює видимість комунікації, а насправді робить дітей асоціальними, не готовими до живого спілкування. Тому, за словами спеціалістів, обираючи дітям іграшки, слід надавати перевагу звичним і стандартним винаходам, які сприятимуть розвиткові логічного мислення дитини, приміром, таким як дитячі конструктори “Лего”.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.