У старій в'язниці Ноттінгема сфотографовано привидів Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2010 13:21 · Розділ: Цікаві факти

У старій в'язниці Ноттінгема сфотографовано примари злодія та дитини. Галереї правосуддя в Ноттінгемі є не лише однією з найвизначніших пам'яток, яку частіше за інші відвідують іноземні туристи, а й місцем, де можна зустріти десятки привидів, пише Telegraph.

На території сучасного музею з 1375 знаходився суд. З 1449 там розташовувалася і в'язниця. Це було єдина на той час у Великобританії установа, яка служила одночасно судом і в'язницею. На сьогоднішній день в Галереях правосуддя містяться камери, в тім числі й підземні, два зали судових засідань і кілька древніх печер.

В коридорах музею було помічено постать чоловіка (фото взято з сайту lastfm.ru)
В коридорах музею було помічено постать чоловіка (фото взято з сайту lastfm.ru)

Христина Спайс, яка нещодавно відвідала стару в'язницю разом зі своїм братом, Денвером, не лише відчула присутність потойбічних сил - жінці вдалося сфотографувати "страшну білу масу, схожу на постать чоловіка". На знимці, зробленій камерою, вбудованою в мобільний телефон, можна побачити ще один привид, що нагадує постать дитини, одягненої в сукню минулої епохи.

Перебуваючи в одній із кімнат музею, Спайс відчула, як хтось смикає її за волосся. Вона обернулася, очікуючи побачити за спиною свого брата, однак нікого не помітила. При цьому, за словами жінки, під час перебування в галереях її не покидало важке відчуття: жінці здавалося, що вона дійсно потрапила в середовище зла.

Разом з тим, слід, на нашу думку, зазначити, що останнім часом десятки відвідувачів музею стверджували, що бачили дивне сяйво, відчували неприємні запахи та чули дзенькіт ключів. Директор музею Тім Десмонт заявив: "Співробітники вже давно звикли до того, що їм доводиться стикатися з надприродними явищами".

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу