Члени парламенту в Індії збагачуються, а бідняки змушені виживати за 1,3 фунта стерлінгів на день Автор: Lesly · Опубліковано: 14.05.2009 16:16 · Розділ: Суспільство

Звіт, який підготувала коаліція неурядових організацій National Election Watch, свідчить про те, що парламентарії при владі збагатилися середньому на 300 відсотків в порівнянні з 2004 роком, тоді як 880 мільйонів індійців борються за виживання, маючи в своєму розпорядженні всього 1,3 фунта стерлінгів на день.

В звіті наводяться кошти, задекларовані 300 діючими депутатами, що балотуються на новий термін та робиться порівняння з їхніми доходами в 2004 році. Дані проказують, що 14 політиків повідомили про 10-кратне збільшення своїх статків протягом останніх п’яти років; доходи тридцяти інших представників влади зросли вп’ятеро, 175 доповіли про 100% приріст, а один з них спромігся стати багатшим в 90 разів.

"Політика перетворилася на потужний бізнес для заробляння грошей", - заявив Трілохан Састрі, декан Індійського Інституту Менеджменту в Бангалорі, що проводив дослідження. Більшість представників Парламенту, що складається з 543 членів, задекларували нижчий рівень доходів, а 128 з них обвинувачуюся в кримінальних злочинах.

Професор Састрі розповів, що планує в найближчі два місяці подати позов до Верховного Суду, вимагаючи внести зміни до законодавства, а саме, зобов’язати кандидатів декларувати не тільки свої активи та доходи, а й джерела їх надходження. "Якщо ми обираємо цих людей, то повинні знати звідки вони беруть гроші," додав він.

Наприклад, Мохаммед Тахір, депутат Парламенту від північного штату Уттар Прадеш не має університетського диплома та був шість разів обвинувачений у скоєнні кримінальних злочинів, включаючи замах на вбивство. Він повідомив про 9,137% ріст свого багатства, що тепер досягає 10,8 млн. рупій (146 000 фунтів стерлінгів). Серед вказаних активів були в основному сільськогосподарські землі, але він також задекларував BMW, три інші автомобілі та зброю на суму 75 000 рупій.

В загальному, згідно дослідження, індійський парламент нараховує 37 мільйонерів в британських фунтах (або 50 мільйонерів в дол. США). До переліку стерлінгових мільйонерів увійшли шестеро членів Кабінету Міністрів, включаючи Міністра важкої промисловості та державних підприємств, що повідомив про 718% ріст своїх активів.

Координатори National Election Watch вважають, що повинні мати можливість аналізувати банківські баланси можновладних, які збагачуються, в той час, коли економічний стан країни постійно погіршується. "Політики повинні відповісти перед громадянами за цю закономірність".

Джерело: timesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.