Папа Римський та священики- педофіли Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2010 11:46 · Розділ: Релігія

Папа Римський Бенедикт XVI цими днями звернувся до священиків-практикантів, назвавши дії їхніх колег, підозрюваних у схильності до педофілії, "руйнівними" та висловивши свій "глибокий біль та розчарування" за спокушених дітей. Про це повідомляє Agence France-Presse.

За словами Бенедикта XVI, "нещодавно з'ясувалося", що священики, які порушили закон, нашкодили репутації церкви в цілому. Папа Римський підкреслив, що замість того, щоб гвалтувати дітей, служителі церкви повинні були "вести їх в зрілий гуманізм".

Він також розповів, що останнім часом все частіше виникає питання про те, наскільки доцільно священнослужителям підтримувати обітницю безшлюбності. На думку Папи Римського, саме священики, які ведуть життя в целібаті досягають ступеня "справжнього, чистого і зрілого гуманізму".

Проти діяльності священиків- педофілів відкрито кримінальні справи (фото взято з сайту mybible.in.ua)
Проти діяльності священиків- педофілів відкрито кримінальні справи (фото взято з сайту mybible.in.ua)

Скандали, пов'язані з педофілією серед священиків католицької церкви, виникають починаючи з 2004 року. Так, навіть сам Бенедикт XVI зіткнувся із звинуваченнями, що, будучи архієпископом Мюнхена, він нібито приховував інформацію про педофілів у своїй єпархії.

В липні Ватикан посилив покарання для священиків-педофілів, прирівнявши статеві відносини з неповнолітніми до зв'язку з розумово відсталими, а також звівши в розряд церковних злочинів перегляд та розповсюдження дитячої порнографії.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.