Велотренажери, батути, бігові доріжки - тренуйтеся на здоров'я! Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2010 11:22 · Розділ: Спорт

Всім уже давно відомо, що регулярне заняття спортом дуже корисне для людей будь-якого віку. Так, щоденні вправи зміцнюють не лише м'язи, а й серцево-судинну та дихальну системи, збільшується об'єм легенів, покращується обмін речовин, підвищується витривалість організму та імунітет, скидається зайва вага, знімається стрес. У такому контексті дедалі більшої популярності набувають заняття на різних тренажерах вдома, які не вимагають спеціальних навичок та з успіхом поєднуються із переглядом улюбленого фільму або читанням книжки.

Одним з показників здоров'я людини є стан серцево-судинної та дихальної систем організму. До тренажерів, що забезпечують тренування даних систем, відносяться і велотренажери, велоергометри, бігові доріжки, степпери, гребні тренажери, райдери, еліптичні тренажери і т. д.

Отже, якщо Ви хочете позбутися зайвої ваги, збільшити витривалість та рельєф м'язів, тоді слід регулярно проводити тривалі тренування на велотренажерах з невеликим рівнем навантаження. Тому цілеспрямоване та розумне використання велотренажерів допоможе укріпити серцево-судинну систему, збільшити витривалість організму, скинути зайву вагу,зміцнити дихальну систему, адже без здорових легень організму важко засвоювати такий важливий продукт, як кисень. Окрім того, в процесі занять зміцняться ноги.

та з’явиться чудова можливість зняти стрес.

Останнім часом у багатьох фітнес- клубах можна побачити ще один вид своєрідних тренажерів - мова йде про батут. Тренування на батуті - чудове активне навантаження. Професійні педагоги різноманітних клубів рекомендують освоїти курс вправ на батуті, особливо тим, хто є цінителем екстремального активного дозвілля - зокрема, серфінгу, сноуборду, вейка, кайтінга та інших сучасних популярних молодіжних напрямків.

Систематичні заняття на батуті можуть бути відмінною формою легкого фізичного навантаження в тому випадку, коли вами отримана травма, зокрема, вивих суглоба або розтяжка ахіллового сухожилля. Це дозволяє шанувальникам спортивних тренувань не втрачати форму, надаючи можливість травмованому органу відновитися. Тренування на батуті гарантують вам все те, що в змозі забезпечити який-небудь інший тип аеробіки та фітнесу - зміцнять внутрішні органи та розроблять м'язи.

Спеціалісти вважають, що з усіх видів спортивних занять найлегшим та надзвичайно корисним для нашого організму залишається біг. Сучасні бігові доріжки дозволять кожному бажаючому відчути, наскільки зручний цей тренажер у використанні. Заняття на біговій доріжці є ефективним способом тренування серцево-судинної системи, водночас вони сприяють тренуванню м'язів спини і ніг, розвитку витривалості. Якщо ж ви маєте на меті зменшити вагу, вам також варто придбати бігову доріжку. Для занятть на них не існує протипоказань, кожен може самостійно визначити допустимий для себе рівень навантаження. Складна конструкція, яку має бігова доріжка, дає можливість оптимального використання вільного простору вдома.


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.