Декілька порад щодо святкування Нового року Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2010 18:16 · Розділ: Новорічні новини

У нашому суспільстві традиційно прийнято думати, що новорічний вечір - це виключно домашнє свято. Тим не менше, можна відзначити Новий рік декілька разів. У сімейному колі, приміром, провести святкову ніч, а в товаристві колег відсвяткувати прихід Нового року окремо.

Зустріч Нового року в трудовому колективі може стати хорошою традицією, яка сприятиме розвитку теплих, дружніх взаємин з колегами, сприяючи разом з тим зняттю моральної втоми в колективі. Такі трудові святкові заходи роблять персонал не просто певним скупченням людей, що приходить на роботу, а справжньою великою родиною.

Як провести новорічну вечірку? Є два способи: впоратися власними зусиллями під час підготовки вечірки, перетворивши частину персоналу на певний час у творчу трупу та режисерів одночасно, а можна звернутися в агентство з організації свят. У цьому випадку потрібно буде лише вибрати той чи інший сценарій торжества.

Реклама: Вячеслав Грибоедов - ведущий новогодних праздников

Ведучи розмову про сценарій новорічного заходу, можна зупинитися на конкретних серйозних моментах, без яких неможливо обійтися.

По-перше, це невіддільні атрибути новорічного торжества: красуня ялинка й Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою. Можна ввести в програму свята тамаду заходу, а можна передати обов'язки з проведення сценарію на того ж Діда Мороза. Пригодяться тут кумедні й смішні конкурси, особливо, якщо вони допоможуть членам трудового колективу реалізувати свої таланти. Наприклад, скромний офісний юрист може виявитися відмінним гітаристом, а товариші по службі й не здогадуються його талант. Чудово, якщо будь-який працівник зможе таким чином виразити себе в корпоративному заході.

Окрім цього невід'ємним у даному випадку є святкове застілля. Воно може бути не надто вишуканим: алкоголь краще звести до мінімуму, обмежившись кількома бокалами шампанського. Тости має право озвучувати ведучий чи надати таку можливість членам колективу.

Окремої уваги потребує питання феєрверків. Так, це дуже яскраве видовище, однак якщо Ви маєте намір використовувати його на корпоративному новорічному заході, бажано залишити салют на самісіньке завершення, адже на нічному небі різнобарвні спалахи виглядатимуть значно ефектніше.

Джерело: http://smi2.ru/


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.