Вирушайте в подорож повністю оголеними Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2010 09:53 · Розділ: Цікаві факти

Британська туристична компанія eWaterways, що спеціалізується на організації морських подорожей, анонсувала незвичайний круїз. Фірма запропонувала своїм клієнтам вирушити в семиденний круїз повністю оголеними. Така подорож обійдеться приблизно в 500 фунтів стерлінгів (близько 570 євро).

В межах "голого" круїзу по Адріатичному морю туристи зможуть відвідати острів Раб біля далматинського узбережжя в затоці Кварнер, а також побувати в місті Задар в центральній частині узбережжя Хорватії, повідомляє Lenta.ru з посиланням на газету The Daily Telegraph. За словами представника туристичної фірми, в Хорватії доволі багато нудистських пляжів, що дозволить учасникам "голого" круїзу відчути себе комфортно в місцях зупинки лайнера.

На цьому лайнері прихильники нудизму зможуть вирушити в подорож (фото взято з сайту telegraf.by)
На цьому лайнері прихильники нудизму зможуть вирушити в подорож (фото взято з сайту telegraf.by)

Туристи зможуть ходити оголеними протягом всієї подорожі та одягатися лише тоді, коли їм подаватимуть їжу. Під час подорожі туристів пригощатимуть стравами національної хорватської кухні.

Співробітники eWaterways припустили, що ідея "голого" круїзу зацікавить багатьох європейців, та все ж особливу надію турфірма покладає на німців, багато з яких є прихильниками течії нудизму. Очікується, що в круїз вирушать люди віком від 40 до 45 років. Старт лайнера з оголеними туристами заплановано на серпень 2011 року.

Джерело: http://telegraf.by/


Інші новини розділу