Дошка оголошень - найкращий спосіб відшукати потрібні товари та послуги Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2010 09:41 · Розділ: Нові технології

В мережі Інтернет останнім часом з’являється дедалі більше пропозицій надання послуг, купівлі та продажу різних товарів. Чисельність таких пропозицій, як і чисельність користувачів мережі та сайтів, що містять схожі пропозиції, зростає з кожним днем.

Всі сайти в інтернеті можна умовно поділити на три типи: інформаційні, які бувають загальнотематичними та вузькоспеціалізованими, розважальні, мета яких надати користувачеві можливість скоротати дозвілля, та ресурси, які пропонують товари й послуги. Одним із представників третього типу сайтів є електронна дошка оголошень. Відвідувачами електронної дошки оголошень є особи, що пропонують які-небудь товари, надаючи ті чи інші послуги та, власне, ті, хто їх шукає.

Електронна дошка оголошень стає дедалі популярнішою (фото взято з сайту varishki.in.ua)
Електронна дошка оголошень стає дедалі популярнішою (фото взято з сайту varishki.in.ua)

Найпопулярнішимим товаром на сьогоднішній день є автомобілі. Тому саме розділ «Автотранспорт» є найпопулярнішим серед категорії вживаних товарів, адже автомобільний ринок в нашої країни зростає з неймовірною швидкістю. Дошка оголошень надає можливість пошуку потрібної моделі по регіону, що робить процес вибору автомобіля особливо зручним.

На другому за популярністю місці - пропозиції нерухомості. Цей розділ давно й надійно займає почесне місце. Інтернет дошка оголошень дозволяє підібрати нерухомість, призначену для оренди, купівлі та продажу. На сайті представлені оголошення приватних осіб, агентств нерухомості, про купівлю, продаж та обмін квартир, дачних ділянок, землі, комерційної нерухомості тощо.

І, нарешті, заслужену популярність здобув розділ, в якому містяться пропозиції продажу різної електроніки та побутової техніки.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.