Особисті дані учасників соцмережі Facebook стали доступними багатьом Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2010 13:58 · Розділ: Нові технології

Велика кількість найпопулярніших програм в соціальній мережі Facebook обмінюються персональною інформацією щодо своїх користувачів з десятками рекламодавців та компаніями, що займаються збором даних. Згідно зі статтею, опублікованою The Wall Street Journal, 10 найпопулярніших додатків (включаючи гру FarmVille від компанії Zynga) передавали стороннім організаціям ID (універсальний ідентифікатор) користувачів, за допомогою якого можна визначити ім'я учасника соцмережі.

Видання підкреслює, що стартапу Rapleaf на основі цих даних вдалося зібрати власну базу даних інтернет-користувачів, призначену для продажу. У компанії також є власна пошукова система, що дозволяє дізнатися ім'я та вік користувачів соціальних сервісів - для цього достатньо мати адресу електронної пошти, відзначає CNet.

Нещодавно Facebook впровадив низку нових функцій
Нещодавно Facebook впровадив низку нових функцій

Один з представників Facebook в інтерв'ю газеті заявив, що на даний момент соціальна мережа вживає заходів з метою обмеження передачі персональних даних користувачів. Разом з тим він зауважив, що Facebook негайно відключить будь-який додаток, що порушуватиме правила сервісу.

Раніше в цьому місяці Facebook впровадив низку нових функцій, які забезпечують користувачам більший контроль над власними даними - зокрема, оновлені групи та інструмент для скачування профілю. Одна з функцій, Dashboard, має вдосконалений інтерфейс для управління додатками, до яких підключений акаунт.

Джерело: http://www.vesti.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.