Рекордна вартість однієї пляшки віскі Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2010 12:58 · Розділ: Суспільство

У Шотландії встановлено новий світовий рекорд вартості однієї пляшки віскі. За даними ІТАР-ТАРС, відома шотландська компанія Whyte & Mackay продала дві пляшки виробленого нею солодового віскі Dalmore Trinitas 64-річної витримки за ціною 100 тисяч фунтів стерлінгів (більше 158 тисяч доларів) за кожну.

За всю історію свого існування Whyte & Mackay виробила лише три пляшки цього ексклюзивного сорту віскі: напій характеризується цілим букетом присмаків, в тім числі мускату, тоффі, солоду та ароматом смаженої кави.

За всю історію свого існування компанія виготовила лише три пляшки Dalmore Trinitas (фото взято з сайту article.wn.com)
За всю історію свого існування компанія виготовила лише три пляшки Dalmore Trinitas (фото взято з сайту article.wn.com)

Покупцями раритетів стали підприємці індійського походження Махеш Пател, який займається девелоперським бізнесом в США та є водночас відомим колекціонером рідкісних сортів віскі, і керуючий брокерською комісією лондонської Біржі віскі Сукхіндер Сінгх.

За словами британських коментаторів, появу покупців індійського походження не можна назвати випадковою, оскільки Індія разом з Китаєм і Бразилією є саме тією країною, де пляшка елітного сорту віскі традиційно символізує добробут та є своєрідним втіленням суспільного престижу. До речі, самою компанією Whyte & Mackay, що базується в Глазго, володіє група United Breweries Group, що належить індійському мільярдерові Віджаю Маллену.

Джерело: http://www.americaru.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.