Колір постільної білизни впливає на інтимні взаємини Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 11:02 · Розділ: Суспільство

Сексологи впевнені в тому, що колір постільної білизни має велике значення для розвитку інтимного життя людини. Приміром, особам, які бояться експериментувати в сексуальному житті, рекомендується використовувати постільну білизну кольору свіжої зелені, адже саме вона додасть сміливості в сексуальних взаєминах з партнером.

Якщо ж ви працівник фізичного спрямування, то краще за все обрати малахітове забарвлення постелі, якщо розумового - то ваш колір небесний. Налагодити сексуальні взаємини з партнером допоможе білизна темно-золотистого, пісочного кольору, або ж кольору топленого молока. А щоб інтимна близькість стала ніжнішою та романтичнішою, необхідне фіолетове оформлення.

Рожева постіль допоможе зберегти молодість (фото взято з сайту texcollection.prom.ua)
Рожева постіль допоможе зберегти молодість (фото взято з сайту texcollection.prom.ua)

Окрім того, сексологи радять жінкам, які бажають залишатися в очах свого партнера завжди молодими та сексуально привабливими, застеляти білизну рожевих відтінків. А ось парі, яка часто свариться, рекомендується колір стиглої дині або морської глибини.

І наостанок ще одне важливе зауваження сексологів: якщо хтось із партнерів вирішив скинути вагу, то спальню слід оформити без використання апельсинових відтінків, адже вони можуть пробудити надмірний апетит.

Постельное белье сегодня производят из различных материалов. Для отелей и гостиниц, как правило, выбирают белье одного цвета из хлопка. Купить постельное белье из сатина могут себе позволить многие. Огромнейшая современная цветовая гамма сделает вашу комнату королевской.

Джерело: http://hot-info.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.