"Трав'яний" костюм при спробі пограбування Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 10:41 · Розділ: Кримінал

Незнайомець, одягнений в маскувальний костюм, що імітує густу траву, спробував пробратися в будівлю музею каменів та мінералів в Хіллсборо, штат Орегон, через дірку в стіні. Як з'ясувалося згодом, 36-річний Грегорі Лайаскос прокладав свій “шлях” протягом кількох днів, однак так і не зміг завершити розпочате через затримання поліцією.

Перші ознаки діяльності Лайаскоса були виявлені прибиральником музею в понеділок, 11 жовтня. Чоловік помітив на підлозі туалету музею пил невідомого та певною мірою дивного походження. Прибиральник ретельно вимив підлогу, однак у вівторок пил з'явився знову. В середу ситуація повторилася, тож прискіпливий працівник музею вирішив самотужки дізнатися, що ж все- таки насправді відбувається.

Оглядаючи приміщення, чоловік добрів до шахти ліфта за стіною туалету й несподівано помітив там діру великих розмірів. Він зрозумів, що зловмисник ще повернеться, тому негайно сповістив про все поліцію.

Патрульні вирішили залучити до пошуку злочинця службову собаку й розпочали обстеження навколишніх територій. Незабаром собака привів їх у лісисту місцевість, де раптом накинувся на... траву. Коли поліцейські почули, що "трава" закричала від болю, вони зрозуміли, що там лежить людина у маскувальному костюмі.

Поліцейські затримали чоловіка в камуфляжі й відправили його під варту. Грегорі Лайаскосу пред'явлені звинувачення в зломі та злочинному заподіянні шкоди.

Маскувальний костюм, що нагадує траву, є одним із видів камуфляжного одягу. В такому костюмі зручно ходити на полювання або спостерігати за тваринами. Найчастіше "трав'яний" спецодяг застосовується у військовій справі (особливо такі костюми необхідні снайперам).

Джерело: http://newsland.ru


Інші новини розділу