Сцени насильства підштовхують дітей до самогубства Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 10:38 · Розділ: Суспільство

На схильності до різного роду імітацій заснований не лише індивідуальний розвиток кожного зокрема, а й розвиток культури та суспільства в цілому. Імітація лежить в основі соціальних функцій, на ній базується сприйняття емоцій інших людей. Цю здатність забезпечує наявність особливих нервових клітин мозку - так званих «дзеркальних» нейронів. Коли ми переглядаємо сумний фільм, то співчуваємо героєві, і це відбувається саме завдяки підключенню згаданих щойно клітин головного мозку. При деяких захворюваннях спостерігається порушення функцій "дзеркальних" нейронів. Так, хворіючи шизофренією, людина перестає розуміти, що роблять інші. Разом з тим в неї зникає бажання спілкуватися з оточуючими.

З'ясувалося, що в корі головного мозку здорової людини завдяки дії "дзеркальних" нейронів активізуються одні й ті ж частини, незалежно від того, чи виконує певні дії сама особа, чи вона є лише спостерігачем. Це означає, що наш мозок, попри всі бажання, є реальним учасником сцен насильства, які нескінченним потоком затоплюють нас з екранів телевізорів і комп'ютерів.

Сцени насильства спричиняють зростання рівня злочинності серед дітей (фото взято з сайту wcu-network.org.ua)
Сцени насильства спричиняють зростання рівня злочинності серед дітей (фото взято з сайту wcu-network.org.ua)

Оскільки у дітей здатність відрізняти справжню реальність від віртуальної знижена, їхня свідомість ніби заплутується. Перенасичений насильством мозок перетворює їх на зомбі, відірваних від реальності та нездатних до існування. В результаті нестримно зростає кількість юних злочинців і наркоманів. І все частіше, не знаходячи іншого виходу, діти намагаються втекти від дійсності, наклавши на себе руки.

Що ж у цій ситуації робить суспільство? Воно, як і політики, просто- на- просто ігнорує цю доволі- таки складну проблему. Та, власне, що можна зробити? Адже наше суспільство досягло останньої, вищої стадії розвитку власного егоїзму.

У даному контексті не обійтися без допомоги давньої мудрості, прихованої від людства останні 2000 років. Таємні послання Книги Зоар призначалися для нашого часу, тож недарма розкриваються тільки зараз. Лише використовуючи поради цієї стародавньої мудрості, в нас з’явиться можливість відшукати вірний шлях. І лише тоді суспільство зуміє належним чином скористатися чудовим подарунком Природи - здатністю розуміти емоції інших людей і розділяти їхні почуття, як свої власні.

Джерело: http://kabmir.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.