Некваліфіковане виконання пірсингів і тату таїть в собі небезпеку Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 10:12 · Розділ: Суспільство

Близько 76% італійських підлітків піддають ризику своє здоров'я та навіть життя, роблячи пірсинг і татуювання в осіб, що не мають на це дозволу та відповідної ліцензії. Така статистика постала перед громадськістю як результат досліджень вчених Неаполітанського університету.

Специфічні "прикраси" власного тіла, констатують фахівці, стають серед молодих людей з кожним роком дедалі популярнішими. Так, серед підлітків "носіями" пірсингу є 31,3% всіх юнаків і дівчат, а хоча б одного татуювання - 11,3% молодих людей. Студенти університету також не відстають від моди, водночас вони вже не так бояться "розмальовувати" своє тіло - тож 24,5% майбутніх випускників вузів мають тату, а 33% можуть похвалитися наявністю на тілі або обличчі пірсингу.

Пірсинги і тату стають дедалі популярнішими серед молоді (фото взято з сайту devishnik.org)
Пірсинги і тату стають дедалі популярнішими серед молоді (фото взято з сайту devishnik.org)

Разом з тим вчені попереджають, що такі популярні на Апеннінах татуювання та пірсинги не лише травмують шкіру, а й наражають на небезпеку здоров'я людини. Так, навіть у косметичних салонах часто використовують недостатньо стерильні інструменти, в результаті чого в організм можна занести невиліковну вірусну інфекцію чи навіть заразитися СНІДом і гепатитом В та С. За даними статистики, гепатитом С хворіє близько 33% людей з татуюваннями та лише 3,5% людей без них.

Найбільше хвилюють вчених дівчатка 13 років (саме в цьому віці більшість синьйорин робить перший пірсинг) і 15 років (найвідданіші шанувальниці татуажу). Саме вони в більшості своїй є клієнтами неперевірених "фахівців" - пірсинг часто виконують вдома у своїх або чиїхось знайомих, які у вільний час - за гроші або просто так - готові допомогти здійснити мрію юних леді "стати модними". Адже бажання долучитися до основних фешн-тенденцій 25,7% дівчат 13-15 років назвали головною причиною, що спонукає зробити пірсинг чи татуювання.

Джерело: http://ami-tass.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.