Джоан Роулінг на межі самогубства Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 09:57 · Розділ: Життя

Британська письменниця Джоан Роулінг, що прокинулася знаменитою після виходу в світ першої книги про Гаррі Поттера, на ток-шоу Опри Уїнфрі зізналася, що на сьогоднішній день її психічний стан - критичний. Роулінг не надто радіє з приводу своєї популярності, яка лише поселила в душі письменниці самотність і повне відчуження.

Не зважаючи на те, що на даний момент статок письменниці оцінюється в 519 млн фунтів стерлінгів, Джоан це не тішить, а лише засмучує та викликає неприязнь. Тому жінка дедалі частіше з жалем та смутком згадує минуле напівголодне існування, коли створювала свою першу книгу, що принесла їй світову славу.

Разом з тим Роулінг заявила, що шкодує за безповоротністю багатьох моментів свого життя - в тім числі душевного болю завдає і фат розлучення з чоловіком Нілом Мюрреєм. Шлюб згодом довелося знову реєструвати, отож кщо б не поспішне рішення про розставання, то неодмінно вдалося б уникнути зайвих емоційно-нервових переживань.

Та поки що суїцидальні думки не покидають знамениту письменницю. Нещодавно вона виписалася з клініки, де проходила курс психотерапії, але, як зізналася Роулінг, ймовірно, лікування буде продовжено, оскільки полегшення було лише тимчасовим.

“Я не розповідаю публіці про те, що хочу звести рахунки з життям, і не кажу, що відчуваю себе нещасною. Насправді я з усіх сил намагаюся уникати схожих тем, щоб зберегти душевну рівновагу і спокій,” - пояснила Джоан в ток-шоу Опри Вінфрі.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.