Канонізовано першу святу австралійського походження Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2010 09:34 · Розділ: Релігія

Нещодавно Ватикан канонізував першу в історії релігії святу, родом із Австралії. Цікавим є той факт, що раніше австралійка Мері Маккіллоп була відлучена від церкви за викриття причетності вищого духовенства до сексуального скандалу. Цими ж днями у Ватикані пройшла урочиста меса, присвячена канонізації австралійської черниці Мері Маккіллоп. Її провів Папа Римський Бенедикт XVI на площі Святого Петра.

Мері Маккіллоп здобула славу та визнання оточуючих завдяки тому, що більшу частину свого життя присвятила навчанню та вихованню дітей, що походять із бідних сімей. Окрім того, як уже зазначалося, жінку відлучили від церкви за викриття та розвінчування священнослужителів, причетних до сексуального скандалу, пов’язаного з нечестивою та аморальною діяльністю представників вищого духовенства.

Мері Маккіллоп - перша канонізована свята австралійського походження (фото взято з сайту http://www.extra-m.ru)
Мері Маккіллоп - перша канонізована свята австралійського походження (фото взято з сайту http://www.extra-m.ru)

Канонізація стала можливою лише після того, як стали відомі чудеса, пов'язані з ім'ям черниці: після прохань про її заступництво в 1961 р. Вероніка Хопсон вилікувалася від лейкемії, а Кетлін Еванс у 1993 р. зуміла перемогти рак, повідомляє РБК. При цьому одна з найвідоміших католицьких черниць Мати Тереза до цих пір не зарахована до лику святих, оскільки відомостей про вчинені нею дива на сьогоднішній день немає. Вона вшановується Ватиканом як блаженна.

Джерело: http://www.extra-m.ru


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.