Кіт, що коштує 22 000 євро Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2010 14:04 · Розділ: Цікаві факти

Austrian Independent повідомляє, що дев’ятнадцятирічна мешканка австрійського Зальцбурга перевела на рахунок шахрая, котрий пообіцяв надіслати дівчині кота з Камеруну, більше 22 тисяч євро. Після того, як вона зрозуміла, що пошилася в дурні, юна особа звернулася в поліцію.

Австрійка розповіла представникам правоохоронних органів, що розмістила в Інтернеті оголошення про те, що має намір завести кота. Вона сподівалася отримати тварину в подарунок, і на прохання дівчини врешті- решт відгукнувся якийсь незнайомець. Він пообіцяв, що пришле британського кота з Камеруну, попросивши водночас надіслати йому 100 євро нібито для того, щоб переконатися в сумлінності замовниці.

На такого красеня дівчина не пошкодувала 22000 євро (фото взято з сайту http://photo.i.ua/user)
На такого красеня дівчина не пошкодувала 22000 євро (фото взято з сайту http://photo.i.ua/user)

Після цього шахрай попросив дівчину надіслати ще 300 євро на транспортні витрати та оформлення "європейської візи для тварин". Опісля чоловік ще кілька разів звернувся до дівчини зі схожими проханнями, тож у підсумку молода мешканка Зальцбурга перерахувала шахраєві більше 22 тисяч євро.

Про те, чи вдалося поліцейським вийти на слід злочинця, не повідомляється. Також невідомо, чи існує взагалі британський кіт, який повинен був приїхати з Камеруну до Австрії.

Джерело: http://wknews.ru


Інші новини розділу