Дієтичне морозиво в Аргентині Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2010 12:47 · Розділ: Цікаві факти

Завдяки надзвичайно спекотному клімату Аргентини морозиво в країні користується неймовірною популярністю. За даними різноманітних досліджень, в середньому кожен аргентинець споживає протягом року 3,5 - 4 кілограми цього холодного й освіжаючого десерту.

Використати таку пристрасть до морозива вирішили вчені університету міста Ла-Плата. Їм вдалося виготовити морозиво, що не несе ніякої шкоди, а, навпаки, надзвичайно корисне для здоров'я людини. Продукт завдяки наявності фітостеролів і жирних кислот Омега 3 значно знижує рівень холестерину, що робить винахід ідеальними ласощами сердечників.

Тепер ці апетитні ласощі стануть ще й корисними (фото взято з сайту silverstein-ua.ucoz.com)
Тепер ці апетитні ласощі стануть ще й корисними (фото взято з сайту silverstein-ua.ucoz.com)

Приємним для палких шанувальників цього продукту є той факт, що наявність зазначених вище компонентів ніяк не відображаються на смакових властивостях та консистенції десерту. Окрім того, нове морозиво низькокалорійне (воно виготовляється на основі знежиреного молока).

Цілий рік вчені працювали над створенням чотирьох сортів: лимонного, полуничного, ванільного морозива та морозива з додаванням вареного згущеного молока. Та всі їхні старання незабаром окупляться. На сьогоднішній день уже укладено договір з одним із найбільших виробників морозива в країні, що гарантує появу інноваційного продукту на ринку.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу