Microsoft випустила найбільший набір патчів Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2010 12:26 · Розділ: Нові технології

Корпорація Microsoft випустила найбільший за всю історію діяльності набір виправлень для власного програмного забезпечення, що охоплює оразу 49 недоліків програмного забезпечення Windows, Internet Explorer і Office. Всі випущені патчі об’єднані у 16 груп. Згідно з описом Microsoft, два виправлення - для Internet Explorer (MS10-071) і для Windows (MS10-076) - отримали критичний статус і рекомендуються для установки всім користувачам, причому якомога швидше. У Microsoft говорять, що експлойти для цих недоліків можуть з'явитися найближчим часом, або вони вже існують.

Директор компанії NCircle Ендрю Стормс зауважує, що особливо високий пріоритет при установці даних патчів повинен бути у корпоративних користувачів, так як ці виправлення блокують можливість відразу кількох Drive-By атак. Експлойти для даних атак можуть поширюватися через відповідні злочинні сайти та заражати комп'ютери користувачів майже без будь-якого втручання з боку самого користувача.

Виправлення MS10-071 закриває відразу 10 багів в браузері Internet Explorer. Два з них рейтинговані як критичні та призводять до Drive-By атак. Виправлення MS10-076 закриває єдину вразливість Windows Embedded OpenType (EOT) Font Engine, що також використовується в Internet Explorer. Нагадаємо, що остання версія Windows містить технологію безпеки ASLR (address space layout randomization), яка ускладнює виконання різних експлойтів, однак в Microsoft вважають, що зловмисники зможуть атакувати користувачів, що працюють з Windows XP або Vista.

Ще два інших важливих виправлення - це MS10-077 для усунення уразливості Microsoft - це NET Framework, яка охоплює 64-бітні системи, а також MS10-075, призначена усунути проблему в Windows Media Player Network Sharing Service, що використовується для обміну музичними записами в мережі.

Аналітики компанії Symantec зазначають, що інші уразливості не промарковані як критичні, та це не означає, що їх можна ігнорувати. 35 з 49 багів надають хакерам можливість несанкціонованого доступу до системи й дозволяють запускати зловмисне програмне забезпечення. Окрім того, в Microsoft попереджають, що зловмисники напевне розроблять експлойти і для деяких менш небезпечних багів.

Джерело: http://udf.by/news


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.