Світ побачила книга із зображенням судових засідань над зірками Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2010 12:15 · Розділ: Культура

Нещодавно побачила світ книга американської художниці, що містить зображення судових засідань, в центрі яких - світові знаменитості. За роки своєї «судової» кар'єри Мона Шейфер Едвардс стала свідком найпопулярніших судових процесів над зірками. Збірка отримала назву «Зафіксовано: у світі судів над знаменитостями» та вмістила всі без винятку роботи Мони Едвардс, створені в судах Лос-Анджелеса.

Героями книги художниці стали такі відомі світові зірки, як Періс Хілтон, Майкл Джексон, Кортні Лав, Вайнона Райдер, Мел Гібсон та багато інших. Едвардс з радістю згадує, з яким ентузіазмом вона малювала Стівена Спілберга, що виступив на суді 1998 року в якості свідка у справі про його ж переслідування.

А ось це - замальовка із зображенням скандальної Періс Хілтон (фото взято з сайту etoday.ru)
А ось це - замальовка із зображенням скандальної Періс Хілтон (фото взято з сайту etoday.ru)

Та попри це найдорожчим спогадом художниці став суд над Майклом Джексоном, якого в 1996 році звинуватили у зриві концерту групи Jackson Five. “Коли він давав свідчення, то вів себе дуже дивно,” - згадує Едвардс. - “Він звивався, ховався від суддів під столом і знову вистрибував, потім закочував очі”. Однак на суді у справі про спробу розбещення неповнолітньої у 2005 році поведінка знаменитості дивувала й вражала ще більше.

За словами художниці, на відміну від Майкла Джексона, скандальні Періс Хілтон і Ліндсей Лохан в судових залах поводилися набагато спокійніше та завжди трималися з великою гідністю.

Разом з цим Едвардс стверджує, що створює замальовки судових засідань не для розваги. Її метою є, насамперед, не зображення гламурних знаменитостей, а неупереджена констатація фактів історії.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?