Чому болить голова? Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2010 11:57 · Розділ: Медицина

У чому причина головного болю? І що насправді нас турбує, коли болить голова? Ці питання, як і раніше, залишаються без відповіді, не зважаючи на успіхи та досягнення медицини останніми роками. Головний біль - одна з найчастіших причин звернення до фахівців сімейної медицини.

На сьогоднішній день сімейній медицині відомо понад 160 видів головного болю. Серед них найвідоміший - мігрень, що зустрічається майже в 15% населення. Захворювання характеризується нападами головного болю різної інтенсивності, зазвичай в одній половині голови, який посилюється при рухах. Тривалість больових відчуттів коливається від 3 до 72 годин. В деяких випадках головний біль супроводжується нудотою, запамороченням, блювотою, фото-і фонофобією.

У деяких пацієнтів нападам болю передують неврологічні симптоми - зазвичай, певні оптичні зрушення: спалахи, іскри в очах тощо. При їх появі рекомендується одразу ж починати лікування нападу мігрені, щоб запобігти розвитку хвороби повною мірою.

А ось так інтерпретує мігрень художник Моллі Барр (фото взято з сайту science.compulenta.ru)
А ось так інтерпретує мігрень художник Моллі Барр (фото взято з сайту science.compulenta.ru)

Останнім часом велика кількість досліджень продемонстрували, що їжа може стати однією з причин виникнення мігрені, точніше навіть не їжа, а елемент гістамін, що міститься в ній. Прийом поживних речовин з високим вмістом біологічної сполуки, або ж виробництво надмірної кількості власного ендогенного гістаміну може спровокувати напад мігрені.

Таке явище спостерігається в тих випадках, коли в організмі людини спостерігається дефіцит ферменту діамінооксидазу, що бере участь у руйнуванні гістаміну в кишечнику. Через це гістамін накопичується в організмі, викликаючи різні порушення, в тому числі й напади мігрені.

Список продуктів, що містять гістамін або ж стимулюють його виробництво, дуже великий. Це і різні види сирів, ковбасних виробів, деякі овочі (томати, шпинат, баклажани), фрукти (полуниця, ананас і банани), риба, морепродукти, шоколад і алкоголь, особливо - червоне вино та шампанське.

Ще одним провокуючим фактором появи головного болю є глютамінат натрію. Продукти, що містять глютамінат, зазвичай використовують в китайській кухні, тому в багатьох людей спостерігаються напади мігрені саме після відвідин китайських ресторанів.Серед хворих, що страждають мігренню, значну більшість становлять жінки. Очевидно, в процесі розвитку нападів не останнє місце посідають жіночі статеві гормони - естрогени.

Проблема головного болю хвилює не лише пацієнтів та лікарів сімейної медицини. Вона є причиною величезних витрат санітарних служб розвинених країн на оплату рецептів знеболюючих препаратів. Не зважаючи на те, що медицині відомо про існування головного болю більше 5000 років, ефективних і радикальних засобів контролю цього захворювання, як і раніше, не існує. Медикаменти, доступні сьогодні, здатні лише полегшити стан хворого.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу