У Британії заборонять користуватися Інтернетом Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2010 11:36 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Британії поширилася інструкція, присвячена роботі держслужбовців, що дозволяє використовувати Інтернет в особистих цілях на робочому місці винятково під час обідньої перерви.

Згідно з повідомленням британських ЗМІ, документ передбачає за порушення заборони покарання у вигляді штрафу та звільнення. Такий доволі несподіваний вияв строгості викликаний скандалом: дружина бізнесмена Джона Соерс виклала на сайті в Інтернеті сімейні фотографії інтимного характеру, що є порушенням правил суспільної та особистої безпеки.

У Великобританії дозволять доступ до Інтернету лише під час обідньої перерви (фото взято з сайту biznesrivne.com.ua)
У Великобританії дозволять доступ до Інтернету лише під час обідньої перерви (фото взято з сайту biznesrivne.com.ua)

Контролюючі органи насамперед побоюються появи в Інтернеті інформації, не призначеної для загального доступу. На думку державних чиновників, схожі інциденти можуть підірвати міжнародний імідж та заплямити репутацію Великобританії.

Ще однією причиною виходу інструкції є наступний факт: у 2012 році в Лондоні пройдуть Олімпійські ігри, а такі скандали можуть знизити відвідуваність заходу «морально стурбованими» іноземними туристами, що негативно позначиться не лише на економіці, а й на загальному соціостановищі країни в цілому.

Джерело: http://www.vrach.tv


Інші новини розділу