В Італії нелегальну імміграцію визнали тяжким злочином Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.05.2009 15:56 · Розділ: Суспільство

Нижня палата італійського парламенту прийняла закон, який передбачає кримінальну відповідальність для нелегальних мігрантів на території країни. Даний документ підтримали 316 депутатів, проти проголосували 258 чоловік. Тепер закон повинні ухвалити в сенаті. Він передбачає введення низки нових заходів по протидії нелегальній імміграції, яка тепер буде включена в список тяжких злочинів. Кожному спійманому нелегалові доведеться виплатити від 5 до 10 тисяч євро штрафу. А людей, які незаконно перебуватимуть на Апеннінах, чекає розміщення в центрах ідентифікації та примусова висилка не на два, а на шість місяців.

Також законом вводиться додатковий збір в розмірі від 80 до 200 євро за отримання дозволу на тимчасове перебування в Італії. А оформлення тимчасової довідки на проживання, обійдеться приблизно в 300 євро. Таку поправку до законодавства ініціював уряд Сільвіо Берлусконі.

Питання визнання нелегальної імміграції тяжким злочином давно викликає бурхливу дискусію серед італійців. Представники громадських організацій, які займаються допомогою іммігрантам, виступають проти визнання їх злочинцями. Крім того, критику викликають умови розміщення нелегалів в спеціальних центрах.

Політика країни в сфері імміграції піддається серйозній критиці на і міжнародному рівні. Управління верховного комісара ООН у справах біженців недавно надіслало лист уряду Італії, в якому висловило серйозну заклопотаність у зв'язку з практикою відправки назад в Лівію іммігрантів, які по морю намагаються переправитися на Апенніни. Біля берегів Італії поширеним явищем є перехоплення кораблями італійських ВМС човнів з нелегалами та їх супровід назад в лівійські порти.

Італія - четверта в світі країна, після США, Канади і Франції по кількості нелегальних іммігрантів. Багато хто з них обирає цю країну для початку подорожі в інші держави Європи.

Джерело: bagnet.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.