Чоловіки обирають жінок за голосом Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2010 12:21 · Розділ: Цікаві факти

Американські антропологи в процесі досліджень дійшли цікавого висновку: варто лише почути голос іншої жінки, і представниці прекрасної статі можуть спрогнозувати рівень загрози, яку незнайомка несе в собі стосовно взаємин з коханим чоловіком. Команда дослідників з Університету штату Пенсільванія провела експеримент, в межах якого піддослідним обох статей було запропоновано прослухати уривки театральних вистав, в яких звучали жіночі голоси різних тембрів, та оцінити ступінь привабливості їхніх власниць.

З'ясувалося, що чоловіки схильні віддавати перевагу дівчатам з високими голосами, особливо, якщо це була уявна подруга на одну ніч. Жінки ж, в свою чергу, також майже з абсолютною точністю змогли передбачити, які жіночі голоси стануть найпривабливішими для представників сильної статі.

На думку професора антропології Девіда Путса, який очолював дослідження, жінки часто спираються на так звані вокальні характеристики під час аналізу конкурентної спроможності своїх подруг. Фліртуючи, представниці прекрасної статі часто спеціально підвищують голос, щоб привернути до себе більше уваги. Разом з тим, дівчат приваблюють низькі, глибокі чоловічі голоси, які також свідчать про високий рівень фертильності, є виразниками мужності та схильності до домінування.

Джерело: http://raut.ru


Інші новини розділу