Понеділок - день не найважчий... Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2010 12:18 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно вчені з'ясували, що понеділок - не найважчий день тижня. На противагу усталеним твердженням, набагато нещаснішими люди почуваються у вівторок. Проводячи експеримент, дослідники з Лондонської школи економіки контролювали настрій 22000 людей. Протягом двох місяців добровольці фіксували свій настрій за допомогою програми для iPhone з назвою Mappiness.

Результати дослідження показали, що вівторок - це день максимального занепаду сил значної більшості людства. «Цілком ймовірно, що в понеділок люди все ще знаходяться під впливом вікенда», зауважив Джордж Мак Керрон, спеціаліст відділу географії та навколишнього середовища. «А вівторок підсвідомо сприймається як початок робочого тижня, в той час як до наступного вікенду ще далеко».

Інформація збиралася методом відправлення опитувань двічі на день на комунікатори учасників. Їх запитували, як вони себе почувають, з ким проводять час, коли знаходяться вдома та чим займаються. Разом з тим точне місцезнаходження опитуваних фіксувалося супутником (технологія схожа до тієї, що використовується автомобільними навігаторами). Це дозволило вченим виявити найщасливіший та найнепривабливіші міста Великобританії.

Виявилося, що найщасливішим місцем визнаний Борнмут (82 %учасників експерименту). Натомість життя не таке красиве в Лондоні, Істборні та Слоу.

МакКеррон вважає, що даний експеримент дозволяє з'ясувати набагато більше: «Відстежуючи місце й час та використовуючи нові технології, якими користуються мільйони людей, ми сподіваємося з'ясувати, який вплив на індивідуальне благополуччя і національний добробут здійснює природна краса, екологічні та кліматичні особливості того чи іншого регіону».

Джерело: http://innovanews.ru


Інші новини розділу