В зйомках відомого кінофільму Пенелопу Круз замінить її сестра Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2010 10:45 · Розділ: Авто-мото

На сьогоднішній день продовжуються зйомки кіноепопеї «Пірати Карибського моря». Однак виконавиця головної ролі знаменита Пенелопа Круз внесла в знімальний процес певні корективи. Справа в тому, що Пенелопа перебуває на п'ятому місяці вагітності, тож фігура майбутньої матері досить стрімко змінюється (зауважимо, що явно не на користь сценарію). Щоб не зривати зйомки, вирішили знайти двійника актриси. Довго шукати не довелося - в актриси є рідна сестра Моніка.

Дівчата дуже схожі зовні, та все-таки повністю довірити Моніці головну роль творці фільму так і не наважилися. Сестра Пенелопи дублюватиме лише ті кадри, в яких знято постать героїні. Вагітну Пенелопу зніматимуть винятково крупним планом, решту ж роботи виконає Моніка, одягнена у піратський костюм та загримована під Пенелопу.

Моніка та Пенелопа вже не вперше працюють разом (фото взято з сайту valko.net.ua)
Моніка та Пенелопа вже не вперше працюють разом (фото взято з сайту valko.net.ua)

Моніка вже не вперше співпрацює з сестрою. Багатьом модницям вона відома з рекламної кампанії іспанського одежного бренду Mango: дівчина знімалася разом із Пенелопою, коли та була «обличчям» цієї марки.

Зараз Моніці 33 роки, вона молодша за Пенелопу, професійно займається танцями, іноді знімається в кіно, однак поки що не так успішно, як її старша та досвідченіша сестра.

Джерело: http://www.internovosti.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.