Windows Phone 7 не виправдала надій Автор: lesya · Опубліковано: 13.10.2010 10:31 · Розділ: Нові технології

Операційна система Windows Phone 7, офіційний запуск якої відбувся 11 жовтня, годиться лише для використання в смартфонах, впевнені представники компанії Microsoft. Мобільна платформа Windows Phone 7, про яку говориться вже дев'ятий місяць поспіль, виявилася не такою багатофункціональною, як спочатку очікувалося. За словами її творців, вона створена виключно для смартфонів і абсолютно не підходить для використання в популярних сьогодні інтернет-планшетах.

Нова операційна система годиться тільки для смартфонів (фото взято з сайту iphone4g.ru)
Нова операційна система годиться тільки для смартфонів (фото взято з сайту iphone4g.ru)

Менеджер компанії Microsoft Грег Салліван (Greg Sullivan) під час свого виступу на резентації WP7 зауважив, що планшетні комп'ютери демонструють абсолютно інші вимоги до операційної системи, ніж телефони - так, їх інтерфейс повинен бути якомога оптимізованішим для управління пальцями, а функціонал ставить їх в один ряд з персональними комп'ютерами.

На думку Саллівана, «настільна» Windows 7 набагато доречішна у планшетних комп'ютерах, аніж її «телефонний» побратим - вона оснащена всіма можливостями для роботи в безпровідникових мережах, має вбудовані утиліти для друку, володіє більшою базою драйверів для підключення всілякої периферії. Окрім того, вона сумісна з широким діапазоном різних апаратних платформ і пристроїв.

Варто відзначити, що сьогодні функціонал Windows Phone 7 справді знаходиться на рівні «телефонного» - питання про багатофункціональність до цих пір залишаються без відповіді, а функція копіювання та вставки, що стала стандартом де-факто в сучасних смартфонах і комп'ютерах, з'явиться лише в 2011 році.

Втім, конкурентам софтверного гіганта на мобільному ринку також довелося нелегко в боротьбі за місце планшетних ПК. Так, операційну систему для iPad інженери Apple розробили майже з нуля (хоча вона і має багато спільного з iPhone OS), а інженери Google досіведуть мову про те, що поточна версія їх Android не ідеальна для вбудовування в планшетні ПК. Втім, це не зупиняє виробників електроніки - нагадаємо, зовсім нещодавно Samsung запустив власний Android-планшет Galaxy Tab.

Джерело:infox.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.