Підлітки не зможуть відвідати виставку, присвячену... підліткам Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2010 13:22 · Розділ: Культура

В Музеї сучасного мистецтва в Парижі відкривається виставка американського фотографа та режисера Ларрі Кларка. Ретроспектива його робіт, що отримали назву під "Поцілунок з минулого", присвячена підліткам. Однак самі юнаки та дівчата навряд чи матимуть можливість побачити скандальні знімки, яких налічується близько двох сотень. Вхід на виставку заборонений особам, що не досягли повноліття.

Рішення про те, щоб не пускати підлітків до музею, мерія Парижу прийняла за кілька тижнів до початку роботи експозиції. За словами представників міської влади, це зроблено для блага дітей. Адже в роботах Кларка підлітки постають оголеними, розглядають статеві органи один одного, вживають наркотики чи алкоголь.

Роботи Ларрі Кларка - це не порнографія (фото взято з сайту lookatme.ru)
Роботи Ларрі Кларка - це не порнографія (фото взято з сайту lookatme.ru)

Автору виставки ця заборона явно не сподобався. Він назвав крок паризької мерії черговими марними нападами на молодь. "В 1995 році мої роботи цієї серії вже були продемонстровані у Франції без будь- яких проблем. Тим більше в умовах сьогодення підлітки можуть побачити набагато страшніші речі, сидячи вдома та користуючись Інтернетом", - зауважив фотограф.

В неправоті місцеву владу звинуватили навіть правозахисники. Куратор музею Фабріціо Херготт пояснив, що фотографії Кларка не мають нічого спільного з порнографією або педофілією.

Ларрі Кларк народився 1943 р. в США. У 1963 р., слідом за своєю матір'ю, відомим дитячим фотографом Френсіс Кларк, хлопець почав займався зйомками. Популярність він отримав саме завдяки знімкам, що висвітлюють присвяченим темні сторони життя підлітків. Вони вийшли окремими альбомами - "Тулса" (1971 р.), "Підліткова хіть" (1982 р.), "Досконале дитинство" (1992 рік). Всі ці роботи увійшли до сьогоднішньої експозиції.

Джерело: http://www.utro.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?