Стриптиз вартістю в мільйон Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2010 13:06 · Розділ: Події у світі

Молодий американець виконав побажання британського мільярдера Алкі Девіда (Alki David), який пообіцяв подарувати мільйон доларів тому, хто ризикне з'явитися оголеним поруч з президентом США Бараком Обамою. Пропозиція була зроблена в середині серпня підприємецем нігерійського походження Алкі Девідом, що займає відповідно до рейтингу Sunday Times 45-е місце серед найбагатших людей світу, з метою розрекламувати свій новий сайт.

Нещодавно Девід, що проживає на даний момент в США, запустив інтернет-ресурс, що пропонує користувачам грошові призи за записані на камеру й розміщені на сайті відео з якимись незвичайними витівками. Розраховуючи швидко "розкрутити" новий ресурс, Девід спершу запропонував "сміливцю", який наважиться пройтися без одягу перед президентом США, винагороду в 100 тисяч доларів. Однак пізніше мільярдер вирішив, що сума замала для такого відчайдушного вчинку, тож збільшив її у десять разів.

Все, що вимагалося від "героя" - це написати в себе на животі адресу сайту Девіда і з'явитися голим в публічному місці в полі зору Барака Обами. 24-річному Хуану Джеймсу Родрігесу (Juan James Rodriguez) в неділю у Філадельфії під час мітингу за участю Барака Обами вдалося виконати всі ексцентричні вимоги мільярдера.Передбачається, що запис найближчим часом з’явиться на тому самому сайті, для реклами якого й було проведено захід.

"Коли я побачу це відео та його достовірність підтвердиться, я заплачу не чеком, а готівкою", - підтвердив Девід.За даними видання, Родрігес після свого героїчного стриптизу був затриманий спецслужбами, які до цих пір продовжують з'ясовувати всі обставини незвичайного інциденту.

Перед цим Девід заявляв, що такий демарш не являє собою ніякої серйозної загрози для президента - зрештою, це просто жарт, заявив він, і ніяких особистих претензій до Обами у нього немає. "Я хочу підкреслити, що Обама - дуже гідний політик, який зробив чимало добра для Америки, хоча його слава і в'яне", - запевнив Девід.

За кілька місяців існування сайту на ньому з'явилася величезна кількість відеозаписів, загальна тривалість яких складає 155 мільйонів хвилин. Кожного дня користувачі сайту викладають близько 20 тисяч нових відеоматеріалів. Алкі Девід, майно якого оцінюється в 1,15 мільярда доларів, володіє кількома суднобудівними й скляними заводами. Окрім того, він ще й актор: у 1971 році мільярдер знявся в британському трилері "Пограбування банку".

Джерело: http://www.wnd.su


Інші новини розділу