Аль Пачіно стане музичним продюсером Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2010 10:23 · Розділ: Культура

Відомий голлівудський актор Аль Пачіно зіграє легендарного музичного продюсера Філа Спектора в новому телевізійному фільмі, створеному спеціально для каналу HBO. Сценарій для картини напише Девід Мемет, якому вже доводилося працювати з Аль Пачіно раніше - під час зйомок фільму «Гленгаррі Глен Росс». Разом з цим стало відомо, що в центрі сюжету буде пізній період життя Спектора.

Кадр з кінофільмуГленгаррі
Кадр з кінофільмуГленгаррі

Продюсером картини є оскароносний Баррі Левінсон, який зняв «Людину дощу». Сам Аль Пачіно заявив, що роль Спектора - вельми цікава. Зауважимо, що Левінсон вже одного разу співпрацював з іменитим актором в процесі створення кінострічки «Ви не знаєте Джека», присвяченій «доктору Смерті» Джеку Кеворкяну. За виконання цієї ролі актор отримав «Еммі».

Головний герой фільму - Харві Філіп Спектор - відомий музикант і продюсер, творець технології запису музики, що отримала назву «стіна звуку». В рамках цієї технології основні партії музичних композицій одночасно виконуються в унісон відразу декількома інструментами для створення повнішого звучання. Наприклад, одну гітарну партію в пісні може виконувати відразу кілька гітаристів, що грають як на електро-, так і на акустичних гітарах.

За свою кар'єру Спектор працював з багатьма відомими музикантами - Тіною Тернер, Джорджем Харрісоном, Джоном Ленноном та іншими. Для The Beatles, наприклад, він продюсував альбом «Let it Be».

В 2009 році 70-річний Спектор був визнаний винним у вбивстві Лари Кларксон, здійсненому в 2003 році, за що отримав покарання - 19 років тюремного ув'язнення.

Джерело: http://www.segodnya.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?