Пірати в одній із шкіл Грінвіча Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2010 09:42 · Розділ: Цікаві факти

Відомий голлівудський актор Джонні Депп несподівано для всіх відвідав одну з лондонських початкових шкіл, учениця якої нещодавно написала зірці листа. На даний момент 47-річний актор знаходиться в британській столиці через роботу: він бере участь у зйомках чергового фільму про піратів Карибського моря.

Відзначимо, що школа, учні якої отримали такий щедрий подарунок, знаходиться не де-небудь, а в Грінвічі - районі на південному сході Лондона, що свого часу відіграв величезну роль в історії мореплавства.

Герої кінофільму зявилися в одній із шкіл Грінвіча (фото взято з сайту videoguide.mediatory.ru)
Герої кінофільму зявилися в одній із шкіл Грінвіча (фото взято з сайту videoguide.mediatory.ru)

Одночасно з прибуттям голлівудської зірки до навчального закладу адміністрацією школи було скликано засідання шкільної асамблеї - і Джонні Депп, одягнений у вбрання капітана Джека Спарроу, якого він зіграв у серії про піратів, увійшов до зали в супроводі інших учасників зйомок, теж одягнених в усе піратське.

Актор повідомив, що дев’ятирічна школярка Беатріс звернулася до капітана Джека з проханням очолити заколот проти вчителів, після чого продемонстрував дітям листа. Виступ славнозвісного “пірата” зайняв близько п’ятнадцяти хвилин.

Під час виголошення своєї промови знаменитий Джонні Депп, звертаючись безпосередньо до Беатріс, зауважив, що непокора дорослим може призвести до несподіваних та, м’яко кажучи, небажаних результатів.

Відеокадри несподіваних відвідин суперзіркою звичайнісінької школи Грінвіча були згодом відправлені в програму Newsround дитячого каналу CBBC Британської мовної корпорації.

Джерело: http://www.bbc.co.uk


Інші новини розділу